Nieuw Aanbieding! Ingesloten-SC UPC Fiber Optic Quick Connector FTTH Single-Mode Glasvezel Fast Connector Veld Montage Optische Connector 58MM

Ingesloten-SC UPC Fiber Optic Quick Connector FTTH Single-Mode Glasvezel Fast Connector Veld Montage Optische Connector 58MM

Nieuw product

€67.25

-41%

€113.99

Op voorraad

999 Items

Verlanglijst

Tags: moeder schip shirt, masker vorsten haar, drum canon 1028if, lederen wrap broodje, moeder perl lepel, garland breed ersh, nimbot label goud, moeder shirt maat, ne5532 vervangen.

Aanbevolen Producten

Welkom in onze winkel, zullen meer kortingen gelieve te voelen vrij om contact met +86 15951880639 (WhatsApp)

SC UPC Snelle Aansluiting Single-Mode Connector FTTH-Tool Koude Connector Tool Glasvezel 58MM Snel Aansluiting

Beschrijving

Snelle Montage Connector (ook genaamd "No Polish Connector" , "Pre-polish Connector" of " Snel-Aansluiting genoemd) is een eenvoudig te installeren apparaat.Geen gereedschap of mal is vereist.Het is universeel voor 250um /900um / 2.0 mm 3.0 mm / Platte Kabel.

het werd ontworpen voor een snelle beëindiging met pre-gepolijst-connector.Met V-groef technologie, het vereist geen epoxy.Met transparant lichaam, het aansluiten van het resultaat kan worden gezien door de Vezel Checker onmiddellijk.Dit is een ideale oplossing, zowel voor buiten de fabriek of in een gebouw.

Glasvezel Fast-Aansluiting 1.Eenvoudige structuur 2.Bespaar tijd 3.Lage insertion loss.Functie 1. Op basis van de pluggable niet-preset-tube-technologie 2. Precisie keramische componenten met co-axial zelfcentrerende, Uitstekende en duurzame optische eigenschap 3. Optische vezels past axiaal in elastische weg en vermijdt het geheel geen valse connect 4. Triple vastklemmen door de naakte vezel, tight buffer en kabel, enz., kan gebruikt worden als aansluitsnoer 5. High on-line treksterkte van Optische Snelle Aansluiting na het beëindigen, altijd blijven verbinden onder de kracht van de bekabeling en de tekening. 6. Geïntegreerde bescherming van de omhulling bestand is tegen zware gebruiker milieu. 7. Direct aansluitbaar met ONU zonder optische aansluiting, waardoor FTTH kosten. 8. Hoog slagingspercentage en gemak in installatie met een gemiddeld splicing tijd 100 sec 9. Lagere eis voor de gewoonte van werken en de werkomgeving oproep voor de bouwer. 10. Zichtbaar Installatie kwaliteit; onafhankelijk is van elk uiteinde van de lichtbron en speciale apparaat dat voldoet aan de bekabeling van de bouw in een geprepareerde weg.

Specificatie

ITEM

Technische Parameters

Van toepassing voor

3.1 x 2.0 mm Drop-kabel

De optische vezel diameter

125µm ( 657A & 657B )

Tight buffer diameter

250µm

Vezel-modus

De Single modus

Werking

Over 100s(geen fiber cut)

Invoegen verlies

≤ 0.3 dB(1310nm & 1550nm)

Return loss

≥40dB

Bevestiging kracht van naakte vezel

>5 N

Bevestiging kracht van naakte vezel houder

>10 N

Treksterkte

>50 N

Met behulp van temperatuur

-40~+80°C

On-line treksterkte (20 N)

IL ≤ 0.2 dB RL ≤ 5dB

Mechanische duurzaamheid (500 keer)

IL ≤ 0.2 dB RL ≤ 5dB Drop-off test (drop-off hoogte 4m, eenmaal per richting, in totaal 3 keer)

IL ≤ 0.2 dB RL ≤ 5dB

Merknaam AUA
Certificering GEEN
Compatibel TP-link
Oorsprong CN(Oorsprong)
Type Vezel De Single Modus
Type Aansluiting FC/APC
Model Aantal 53MM Connector
Grootte 21x23x21
Item Lengte 1m

Schrijf uw recensie

Ingesloten-SC UPC Fiber Optic Quick Connector FTTH Single-Mode Glasvezel Fast Connector Veld Montage Optische Connector 58MM

Ingesloten-SC UPC Fiber Optic Quick Connector FTTH Single-Mode Glasvezel Fast Connector Veld Montage Optische Connector 58MM

Gerelateerd